Malediwy – białe plaże, słońce, przygoda

Kto nie odwiedził jeszcze tego rajskiego zakamarka świata, powinien się pospieszyć. Malediwy – archipelag 1190 wysp i wysepek, rozrzuconych na Oceanie Indyjskim, którym grozi całkowita zagłada. Wysepki wynurzają się tylko 2 metry nad poziom wody, jeżeli wobec tego gospodarka energetyczna świata będzie w dalszym ciągu prowadziła w kierunku publicznego efektu cieplarnianego, ten rajski świat ma prawo zostać bezpowrotnie wchłonięty przez wody oceanu.

Malediwy wakacje, to niezapomniany do końca życia pobyt w otoczeniu lazurowej wody, białych plaż, gdzie klimat równikowy zapewnia wybitnie przyjemną wakacyjną temperaturę – średnia wynosi 27 stopni – znacznie więcej na https://tripholiday.pl/. Błyskotliwe hotele, bungalowy na palach daleko od brzegu, z przeszklonymi podłogami, aby oddychając oceaniczną bryzą można było admirować podwodny świat morskich zwierząt.

Dużo par z pełnego świata przyjeżdża tutaj w ramach podróży poślubnej, drugim kącikiem świata, wartym podkreślenia ceremonii weselnej jest Tajlandia last minute. Tu również wynajdziemy egzotyczne plaże, świetną roślinność, przyjaznych ludzi i fantastyczny wypoczynek. Planując wakacyjny wyjazd, prawidłowo jest zaznajomić się z klimatem panującym w kraju docelowym. Najlepszym w pewnych momentach na egzotyczne wakacje jest stworzona przez nas zima, Malediwy wczasy, od grudnia do kwietnia są skąpane w słońcu, temperatura blisko 30 stopni, nie ma deszczu. Planując wyjazd pomiędzy wiosną a jesienią, musimy się liczyć z częstymi opadami deszczu oraz zachmurzonym niebem. Mamy prawo w następstwie tego oszukać zimę oraz w grudniu przywieźć do mieszkania piękną opaleniznę.

Na wyspach podróżnicy mają ponad 70 kurortów. Zatrzęsienie egzotycznej flory zafascynuje każdego – ananasy, mango, pomarańcze – to podstawa wakacyjnej diety, oprócz imponujących potraw z najświeższych ryb i owoców morza. W chwilach wytchnienia od uroczych białych plaż, można czas wypełnić zwiedzaniem miasta Male, w których mieszka około 65 tys. ludzi, miasta meczetów – Malediwy osiedlają muzułmanie. Również zimą należałoby odwiedzić inny egzotyczny kraj.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić