Jak znaleźć świetny kemping?

Mówiąc o urlopach, trudno wyimaginować sobie inne miejsce, aniżeli Chorwacja. Oszałamiające wybrzeże, a razem z nim Park Umag, czyli wioska, jaka dokładnie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o blisko osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Powiadając o kempingu Park Umag, należałoby nadmienić, że na tle innych ten faworyzuje się długą plażą oraz fantastycznym krajobrazem na morze. Turyści są w stanie korzystać z kompleksu basenów, jaki pozostał oddany do użytku stosunkowo niedawno. Starsze osoby przede wszystkim lubują się w wodospadach oraz jacuzzi. Z kolei dzieci – kochają statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowane w głównej mierze z myślą o najmłodszych letnikach.

Równie kolosalną popularnością radują się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, jaki bezsprzecznie wzbudza wiele emocji wśród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on bowiem wiele wrażeń. Naturalnie w tym położeniu znajduje się dużo kortów tenisowych, jakie są identycznie legendarne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, przyciągająca pogoda. Wymarzone położenie na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, bo oczywiście o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali blisko dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag oraz Poerc.

Miejsce to raduje się obecnością ogromnie czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeśli chcesz wynająć przyczepę, przekonaj się samochody kempingowe. To naturalnie ona od dawien dawna przyciąga wędrowców niemal z całej Europy. Kemping Lanterna oferuje wczasowiczom dużo przeróżnych basenów. Są one ofiarowane również dla dzieci, jak i starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami uroczymi bądź słonymi, w zależności od upodobań pływających w nim osób. Można korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorową porą wolno się pobawić w dyskotece. Z racji rozmaitych propozycji na spędzanie czasu na omawianym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą popularnością wśród turystów z wielu krajów, w rozmaitym wieku. Doskonały pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a też bardzo dobry sposób na szaleństwa z paczką znajomych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić