Zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Innowacyjne urządzenie służy do trwałej i całościowej odnowy tkanki skórnej, a także do intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Blizny Lublin z wykorzystaniem tego typu lasera odbywa się szybko i daje doskonałe efekty. Na dodatek, z zabiegu można korzystać gdy chciałoby się odmładzać skórę po oparzeniu słonecznym, polepszyć jej odcień, wygładzić zmarszczki albo blizny po szyciu chirurgicznym. Bardzo dobrze zabieg nadaje się również do redukcji blizn potrądzikowych. Już po pierwszym zabiegu można dostrzec rezultaty. Skóra jest w znacznie polepszonej formie.

Pełen rezultat dostrzegalny jest z kolei po 6 miesiącach. Zabieg jest bezpieczny, a gojenie przewidywalne. W zasadzie prawie natychmiast po jego zakończeniu można powrócić do dawnych aktywności. W zależności od tego, w jaki sposób uszkodzona jest skóra, zabieg można powtórzyć od trzech do sześciu razy, celem uzyskania świetnych efektów. Pauza pomiędzy każdą z interwencji powinna wynosić od dwóch do 4 tygodni.

Nad wyraz często zabiegi laseroterapii łączy się z osoczem bogatopłytkowym, co przyspiesza regenerację. Blizny Lublin to nie jedyny obszar, w jakim może zostać zastosowane leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdza się on też w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha a także w redukcji cellulitu. Podczas zabiegu urządzenie wykona w skórze tysiące drobnych i głębokich mikrouszkodzeń termicznych, stosując energię pod postacią skoncentrowanych wiązek światła. W nadzorowany sposób uszkadzane są konkretne obszary naskórka a także skóra właściwa. Im do głębszych warstw dociera światło lasera, tym większa jest ilość wytwarzanej tkanki. Proces leczenia jest szybki, bez zauważalnych ran. Każdy zabieg jest bezpieczny, a przed jego odbyciem następuje konsultacja. Klienci dowiadują się, czy mogą zostać zakwalifikowani. Specjaliści zapoznają ich też z rekomendacjami przed zabiegiem oraz pozabiegowymi. W gabinecie od pierwszych chwil można poczuć się bezpiecznie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić