Spory wybór nagrobków klasycznych oraz nowoczesnych

Ogromny wybór nagrobków klasycznych oraz nowocześnie zaprojektowanych to jeden z wiodących elementów rozpoznawczych zakładu kamieniarskiego GRANMAL. Zwłaszcza natomiast kamieniarz taki wykonuje zamówienia odnoszące się do pomników na zamówienie, wykonywanych według zleceń indywidualnych. Dzięki temu rodziny mogą upamiętniać zmarłych stricte w ten sposób, jak sobie zakładają. Naturalnie, firma udostępnia też katalog odnoszący się do nagrobki kielce, z kolei zamawiający mogą zadecydować, czy interesuje ich zrobienie zlecenia spersonalizowanego.

Nagrobki cmentarne z granitu oraz z marmuru dostępne są w dużej palecie kolorów, a kamień na ich wykonanie sprowadzany jest z wielu miejsc na świecie. Dodatkowo można też liczyć na duży dobór ozdób: krzyży, tablic, napisów a także wzorów z kamienia. Osobiście producent nagrobków kielce oferuje poradnictwo w zakresie doboru odpowiedniego wzoru nagrobka, materiałów a także sposobu wykończenia.

Dodatkowo, już po zrealizowaniu zlecenia klienci otrzymają wiadomości w temacie tego, w jaki sposób zatroszczyć się o nagrobek. Nagrobki zrobione przez GRANMAL cechuje niebanalne wzornictwo, estetyka oraz spora troska o zachowanie detali. Dlatego na ich wykonanie zdecydowani są zamawiający nie tylko z Kielc, ale też z innych miast. Obszerna oferta firmy zawiera: nagrobki nowoczesne, nagrobki pojedyncze, nagrobki ekskluzywne, nagrobki podwójne a także rzeźby.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić