Rodzinny wyjazd kamperem – wypoczynek w lokalnych górach

Zawsze fascynowały mnie góry. Były dla mnie nieodkrytą kartą, jaka coraz bardziej staje się tajemnicza. Najwspanialsze wczasy, jakie przeżyłam były w tamtym roku. Pojechałam do Zakopanego. To najlepsze miejsce na Ziemi! Nie potrafię jeździć na nartach oraz w ogóle nie kocham zimy, ale za to wolę lato, bowiem w owym czasie wolno mnóstwo zwiedzać i niezmiernie wiele się nauczyć – sprawdź przyczepa campingowa.

Stale poznając nowatorskie miejsce przygotowuję się do aktywnego zwiedzania. Tak samo było tym wspólnie. Tuż po tym jak zadomowiłam się w hotelu wybrałam się na Gubałówkę. Kolejka torowa liniowa była nieco zatłoczona, niemniej jednak jazda była przychylna. Na szczycie ujrzałam piękny krajobraz Zakopanego. Wtedy zakochałam się w tym miejscu. Spędziłam tam parę godzin rozmyślając i napawając się krajobrazem.

Było to niezmiernie relaksujące. Przed zjazdem na dół postanowiłam coś zjeść, przez co skierowałam swoje kroki do bufetu na Gubałówce. Autentycznie góralskie jedzenie było rozkoszne. Kiedy tak właściwie zjechałam na dół, stwierdziłam, że wolno niekiedy być szaloną na całego. Przed Gubałówką na placu stał okazały żuraw oraz ujrzałam, że ludzie skaczą na linie. Pomyślałam, z jakiej przyczyny mam nie posmakować.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić