Pomysł na zorganizowanie wieczoru panieńskiego – limuzyna

Takim mianem określane są imprezy aranżowane dla młodych panien lub kawalerów wchodzących w związek małżeński. Wieczory panieńskie są organizowane w stworzonym przez nas kraju blisko dwóch tygodni przed ślubem (w Stanach Zjednoczonych jest to noc przed samym weselem). Ich przygotowaniem powinny zająć się koleżanki czy też damy z rodziny panny młodej, które organizują niespodziankę dla przyszłej żony. Coraz rzadziej zajmuje się tym panna młoda. Znacząca jest lista gości – najprawidłowiej by były to tylko damy najbliższe pannie młodej, bowiem to przecież impreza, jaka ma być dla niej prezentem. Należałoby także wcześniej ustalić pewien plan lub scenariusz przyjęcia, tak żeby wszystko było przyzwoicie zaplanowane oraz nie spotkały cię żadne nieprzyjemne niespodzianki.

Atrakcyjne są wyjścia na miasto, do klubu, w którym wynajęta jest sala lub też loża, a też wynajęcia tancerza, jaki zatańczy zmysłowy taniec dla panny młodej. By uatrakcyjnić wyjście możecie się przebrać stosując jedynie określony motyw (np. za aniołki, diablice czy zespół tańca gogo). Fajną opcją jest również limuzyna – więcej na wieczór Panieński Wrocław. Organizacja wieczoru panieńskiego nie powinna być jednym prezentem, jaki dostanie panna młoda w trakcie własnej ostatniej nocy wolności. W ten wieczór powinna ona pozostać obdarowana śmielszymi upominkami, które mają się jej przydać w przyszłym życiu małżeńskim.

Do najpopularniejszych prezentów należą gadżety na noc poślubną: kajdanki, opaska na oczy, kokieteryjna bielizna lub ewentualnie erotyczne przebranie, olejki do masażu czy rozbudzające zmysły płyny do kąpieli. Panny młode dostają też wałki, koszulki ze śmiesznymi napisami, książki z kamasutrą lub płyty z ponętną muzyką. Pomysłem na nieszablonowy wieczór panieński jest wynajęcie kompetentnego tancerza, który wykona striptiz dla panny młodej i jej przyjaciółek obecnych na przyjęciu.

Przedstawi on ciekawą choreografię, wykwintny taniec oraz niezapomniane show. Może też według życzenia organizatorki imprezy wcielić się w wybraną przez nią rolę – popularnego aktora, figura filmową czy choćby policjanta. Taki striptizer własny pokaz może przedstawić również w domowym zaciszu, jak i w klubie, w jakim się bawicie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić