Luksusowe apartamenty pływające od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Luksusowe apartamenty na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT to świetna opcja dla osób, które na przykład nie chcą spędzić urlopu w hotelu albo planują być oddzielone od innych osób. Każdy dom na wodzie jest projektowany w oparciu o wysokie standardy, wobec czego ma ważne atesty i nabywcy de facto mogą uwierzyć w to, że wybiorą dla siebie idealne rozwiązanie.

Apartamenty mają oznaczony, indywidualnie nadany numer Vehicle Identification Number, akceptowany na terenie całej UE. Nie domagają się także jeszcze jakiegoś zezwolenia na postawienie ich na wodzie lub na innym gruncie, jaki byłby obejmowany ograniczeniem wybudowania. Na stronie firmy można sprawdzać dotychczasowe realizacje oraz nabrać przekonania, że domy te faktycznie idealnie się prezentują.

Wskazane są także szczegółowe wyznaczniki, jakie posiada pływający dom a więc od początku każdy wie, jaka powierzchnia będzie dla niego dostępna. Wyposażenie apartamentu jest kompletne, czyli nie pozostaje nic innego, jak tylko korzystać z jego wszystkich walorów. Poza tarasem wypoczynkowym udostępniony jest też taras gospodarczy, z szafą techniczną, w której umieszczone są: agregat, pompy, przetwornica i moduł z klimatyzacją. Pływające domy są dopasowane do wymagań osób, które chciałyby je zakupić oraz cenią niebanalność, wolność i spędzenie czasu w komfortowych okolicznościach. Powierzchnia mieszkalna w wodnym domu wynosi dwadzieścia jeden m2. Apartament ma 3 tarasy.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić