Jakim sposobem przygotować się do przyjęcia czworonoga w domu lub ewentualnie mieszkaniu?

Jeśli chcemy wychować psa od wieku szczenięcego, musimy nie zapominać, żeby wziąć go do domu dopiero, gdy skończy siódmy tydzień życia, bowiem do tego czasu pożąda troskliwej opieki matki. Jeżeli wybieramy dla siebie psa z hodowli powinniśmy pamiętać o wypełnieniu jego metryki, albowiem w ten sposób stworzonego przez nas pieska będziemy mogli zarejestrować w Związku Kynologicznym. Jeżeli wybieramy pieska z hodowli musimy nie zapominać też o książeczce zdrowia psa, w jakiej to w przyszłości zapisane pozostaną szczepienia, czy też przeprowadzone odrobaczenia. Chcesz nabyć akcesoria?

Wpadnij na przytulanki dla psa sklep. Kiedy tak właściwie już wybrany przez nas piesek odnajdzie się w stworzonym przez nas mieszkaniu musimy przygotować dla niego miejsce, w jakim będzie mógł odpocząć oraz pobawić się.

Ewidentnie musimy schować przedmioty, jakie dotąd leżały na niższych półkach, bowiem pies mógłby zaciekawić się niemi a tym samym pogryźć je. Kiedy rozpoczynamy wychowanie pieska, bacznie musimy obserwować jego wszystkie zachowania? W przypadku, gdy zacznie on gryźć przedmioty, dywan lub również meble zareagujmy oraz przezornie wyjmijmy je mu z pyska.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić