Innowacyjne zabiegi Icoone Laser pozwalające na szybkie pozbywanie się cellulitu

Rzetelna depilacja z użyciem laseru zrobiona w klinice urody Mona Lisa umożliwia natychmiastowe i bezbolesne pozbycie się niechcianego owłosienia. Jest to umożliwione, ponieważ do zabiegu użyty jest nowoczesny laser Light Sheer Desire. Taki typ diodowy jest całkowicie bezpieczny dla tkanki skórnej. Zapewnia bezzwłoczną likwidację zbędnego owłosienia, jak i zachowanie gładkiej skóry bez włosków. Ze względu na to, że siła lasera jest wysoka, to depilacja laserowa Poznań jest wyjątkowo skuteczna.

Dokładność zabiegu jest rezultatem tego, że czas trwania impulsu jest długi. Wydepilowana powierzchnia tkanki skórnej jest bezzwłocznie schładzana, na co oddziałuje specjalnie zastosowany system chłodzenia ChillTip. Z kolei, za szybkie wykonanie zabiegu będzie odpowiadać autorski system podciśnienia HIT. Depilację przeprowadza doświadczony team, a więc pacjentki i klienci, którzy z nich skorzystają nie mają bazy do obawiania się, iż coś mogłoby zostać wykonane źle. Na witrynie salonu podany jest cennik.

Depilacji laserowej mogą być poddawane te części ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, bądź kończyny dolne. Światło lasera jest podczas zabiegu po części wchłonięte przez struktury mieszków włosowych, jakie zawierają grupę pigmentów. Przemiana takiego światła w ciepło doprowadza do niszczenia elementów włosów biorących odpowiedzialność za ich wzrost. To z kolei jest w stanie zniszczyć mieszki włosów i doprowadza do trwałej utraty owłosienia. Przed zabiegiem pacjenci poinformowani są o zaleceniach oraz ograniczeniach.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić