Ekrany spawalnicze od firmy Kiner

Kurtyny paskowe od przedsiębiorstwa Kiner są przegrodami izolującymi termicznie i dźwiękowo pomieszczenia określonych obiektów z otwartą bramą lub przejściami na okres przewiezienia towaru. Jest to ekonomiczny oraz jednocześnie bardzo efektywny sposób na podzielenie dużych pomieszczeń na mniejsze sekcje. Kurtyny paskowe wykonane są z pasów PCV wykazujących sporą odporność na oddziaływanie środków chemicznych, uodpornionych na uszkodzenia mechaniczne. Są także wyjątkowo elastyczne.

Klienci, jacy we wskazanej firmie zamierzają się zaopatrzyć w kurtyny paskowe mają do wyboru opcje standardowe oraz wzmocnione. Wyjątkową propozycją w ofercie są kurtyny chroniące przed promieniowaniem świetlnym IR oraz ultrafioletowym. Skuteczna ochrona przed stratą ciepła oraz przenikaniem do wnętrza obiektu chłodniejszego powietrza to największa zaleta zaprezentowanych kurtyn. Ponadto zagwarantowana jest też izolacja akustyczna, obniżająca bardzo poziom hałasu.

Często więc tego typu kurtyna używana jest tam, gdzie można znaleźć maszyny produkcyjne wytwarzające problematyczny hałas. Kurtyny produkowane w podanej firmie wzorcowo wyizolują wnętrza przed wilgocią, opadami atmosferycznymi, jak i pozostałymi, niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Dodatkowo są blokadą dla pyłu, dymu, zakurzenia i oparów. Dzięki temu sprzęty umieszczone w konkretnym pomieszczeniu przez dłuższy czas będą pracowały bez awarii. Takie kurtyny zwykle montuje się na halach produkcyjnych, w magazynach i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych a także w przeróżnych obiektach handlowych oraz usługowych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić