Czworonóg musi mieć lidera – kurs psów

Nie musisz przenigdy uderzyć pieska z jakiegokolwiek powodu. Nie możesz tego zrobić w ogóle. Bicie nie uczy niczego innego niż to, iż pies ma prawo się ciebie bać i posłuszeństwo rodzi się wówczas nie z miłości, a ze strachu. Nie tylko uderzenie nie będzie działać, lecz to jest gruntownie przeciwne w rezultatach dla efektywnego szkolenia psów każdego typu.

By skutecznie szkolić czworonoga musisz przyuczyć się zrozumieć, Jak pies myśli – szkolenie psów wilanów. Po pierwsze, psy są to zwierzęta stadne. Taka jest ich istota. Psy nie spodziewają się żyć w demokratycznym społeczeństwie, w jakim każdy dostaje głos. Z punktu widzenia psa, jest to absolutnie nieodzowne posiadać lidera.

Taki lider podejmuje decyzje oraz utrzymuje przyjaznych warunkach innych. Jest to coś co należy zrobić, aby zrozumieć, Bodajże że jesteś psem alfa czy też twój pies będzie alfa – lider, wówczas inaczej się to będzie rozkładać. On może w owym czasie warczeć i warczeć, ponieważ jak inaczej mógłby przedstawić innym, że jest on odpowiedzialny za przywództwo w stadzie?

Więc w głównej mierze wypada wiedzieć, iż on chce naświetlić swoją pozycję, ale to ty masz być jego liderem – okaż mu to, jednakowoż nie rób tego przez uderzenie. Bicie nie jest językiem, jaki zrozumie pies. Gdy pies jest niegrzeczny najzwyczajniej w świecie zatrzymaj go chwytając za plecy. Trzymaj go tam i stój nad nim, mówiąc nie. Silnie trzymaj i silnym głosem mów nie. Jedyną kwestią, która się liczy, to jest ton głosu- ma obowiązek być zdecydowany. Kolejną rzeczą do zrobienia jest pokazać mu, co jest prawidłowe oraz jakie zachowanie jest profesjonalne. Gdy pojmie daj mu pochwały. Takie szkolenia psów to poprawny pomysł.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
  1. W sytuacjach awaryjnych, ubezpieczenie dla kota może okazać się bezcenne. Polisy dostępne online często oferują atrakcyjne warunki i szybki proces zakupu, co pozwala na błyskawiczne zabezpieczenie zdrowia twojego kota. Zapoznaj się z ofertą na ubezpieczenie kota.

    +Reklama+

Dodaj komentarz
Możesz także polubić