Czemu kurtyny z PCV to lepsze rozwiązanie niż drzwi

W różnych halach produkcyjnych czy magazynowych, ale też i wielu budynkach firmowych często są stosowane rozmaite bramy czy drzwi. Montowane są one zarówno pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami, jak też i na zewnątrz. Jeśli z tego typu miejsc korzystać się będzie jedynie od czasu do czasu, to wtedy można je będzie spokojnie zamykać.

Zupełnie inaczej sytuacja się przedstawia, kiedy przechodzić przez nie często będą pracownicy albo przejeżdżać jakieś pojazdy, na przykład wózki widłowe. W takim przypadku otwieranie za każdym razem będzie nie tylko mocno niewygodne, ale też i zabierające dużą ilość czasu. Lecz nie w każdym przypadku się da zostawić drzwi całkiem otwarte lub wręcz ich nawet nie mieć. Między obiema stronami mogą się bowiem pojawić różnice w temperaturach, jak też zapylenie, kurz czy trudne atmosferyczne warunki.

W takich przypadkach pomyśleć jednak można o rozwiązaniu, które stosuje się z powodzeniem od wielu lat w dużej ilości firm. Chodzi tu mianowicie o kurtyny PCV, wykonane z folii PCV. Przez to, że foliowe paski są różnej grubości i po rozwieszeniu będą na siebie zachodzić, to oddzielają bardzo skutecznie pomieszczenia. Ale równocześnie bardzo łatwo da się przez nie przejechać czy przejść, a po tym wracają bardzo szybko do pierwotnego kształtu. całkowita szerokość takich pasków wynosić może między kilka a kilkanaście centymetrów, a dostępne są one zarówno przezroczyste, najbardziej obecnie popularne, jak też w dużej ilości kolorów.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić