Czemu ekspresy Jura cieszą się takim powodzeniem

Każdy kto lubi dobrą kawę dobrze wie, jak duże znaczenie ma porządny ekspres do jej zaparzania. Ekspresy oferowane w sprzedaży są bardzo zróżnicowane. Tanie i proste modele zakupić już można za kilkaset złotych, ale raczej nie należy się po nich spodziewać jakiś cudów. Droższe urządzenia to także gwarancja lepszych materiałów, odpowiednie trwałości i smaczniejszej kawy, lecz za nie zapłacić trzeba od kilku tysięcy do nawet kilkunastu. Znaleźć jednak można producentów, którzy oferują urządzenia o świetnej jakości w przystępnych cenach, i do takich zaliczyć można Jurę.

Ekspresy Jura to prawie stuletnia historia, ponieważ firma istnieje już od roku 1931. Od samego początku nastawiona jest wyłącznie na ekspresy do kawy, dlatego wie w zasadzie wszystko na temat zaparzania tego wspaniałego napoju. Praktycznie każdy Ekspres Jura to nowoczesne technologie, zapewniające niepowtarzalne doznania smakowe. Jedno z takich rozwiązań to młynek Aroma G3. Wykonany z bardzo twardej stali świetnie będzie sobie radził nawet z najbardziej wypalonymi ziarnami, rozdrabniając je na małe części. Dodatkowo użytkownik ma wpływ na to, jak grube będzie mielenie, a co za tym idzie także smak napoju.

Następnym pomysłem, jaki posiada ekspres Jura e8 jest technologia parzenia impulsowego. Dzięki niej można uzyskać bardzo intensywny aromat przy małych kawach. Niezwykle duże znaczenie dla smaku ma jakość użytej wody, i tutaj także ekspres Jura ENA ma coś ciekawego. Do jej oczyszczania zostały wykorzystane specjalne filtry, po zastosowaniu których nie jest potrzebne odkamienianie urządzenia. Rzecz jasna nie zapomniano o stronie wizualnej, a pod tym względem ekspresy Jura doskonale wypadają.

Doświadczony zespół projektantów nieustannie czuwa nad tym, aby każdy model ekspresu wyglądał stylowo i nowocześnie. I faktycznie tak jest, ponieważ wszystkie urządzenia tego producenta wyróżniają się pośród innych konkurentów. Rzecz jasna są również niezawodne, trwałe i proste w codziennym użytkowaniu, oraz co najważniejsze, robią naprawdę wyśmienite kawy.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić