Ćwiczenia z terapii SI proponowane w ośrodku RÓWNO – WAGA w Tarnowskich Górach

Polecane centrum diagnostyczno – terapeutyczne RÓWNO – WAGA proponuje ćwiczenia rehabilitacyjne z zaakcentowaniem zasad SI. Tego typu terapia si Śląsk dedykowana jest dla najmłodszych z schorzeniami. Wszystkie zabiegi mają miejsce po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną dziecka. Każdy pacjent jest też potraktowany indywidualnie. Zajęcia mają za zadanie pomoc dzieciom nadpobudliwym oraz z trudnościami emocjonalnymi.

Jeśli dziecko ma problemy w nauce, to również diagnoza si Śląsk ukierunkowana jest do niego. Z innych opcji oferowana jest rehabilitacja skolioz metodą FITS a także udzielone jest wsparcie w terapii wad postawy i w zespole Aspergera. Pomoc specjalistów z ośrodka sprawia, że dzieci mogą lepiej się odnajdywać w codziennym życiu.

Najczęściej dobierana jest terapia niemowląt i dzieci techniką NDT – Bobath. Wezmą w niej udział dzieci z napięciem mięśniowym, asymetrią ułożenia albo wcześniaki. Po terapii dziecko z zaburzeniami ruchu może w dalszych latach samodzielnie egzystować. Dostępne ćwiczenia małego pacjenta poprzedzane są wnikliwą diagnostyką. Ćwiczenia jak na przykład terapia si śląskie odbywają się w specjalnie wyposażonych salach. Dzieci mogą świetnie się rozwijać, a dopełnieniem rehabilitacji są ćwiczenia w domu. Fizjoterapeuci dokładnie opisują rodzicom, co trzeba robić.

Dużą zaletą placówki jest to, że eksperci de facto wysłuchają wszystkich potrzeb dzieci. Poza rzetelnym podejściem cenione jest ukierunkowane na empatię i cierpliwe podejście do młodych pacjentów. Opiekunowie, jacy do tej pory zdecydowali się na to, żeby ich maluchy wzięły tutaj udział w terapii są z tego usatysfakcjonowani. Placówka RÓWNO –WAGA cieszy się szacunkiem oraz zaufaniem wśród opiekunów oraz dzieci. Dysfunkcje są skorygowane i w rezultacie dzieci mogą czuć się wyjątkowo komfortowo. Warto przejrzeć stronę www placówki, żeby sprawdzać, co jest oferowane.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić