Co zawiera wózek reanimacyjny? Jaki model wybrać?

Planujesz w najbliższym niedługim okresie czasu zakup wózka do reanimacji? Zastanawiasz się który typ wózka wybrać? Zastanawiasz się jakie wyposażenie opcjonalne jest konieczne przy zakupie wózka do reanimacji? Możemy wam zaoferować naszą pomoc. Nasza firma euro-medical ma w swojej szerokiej ofercie cenowej sprzętu medycznego czy aparatury medycznej wiele typów wózków reanimacyjnych. Jeżeli chciałbyś poznać cenę wózków reanimacyjnych z oferty firmy euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Sprzedawcy przygotują dla ciebie wycenę wózka do reanimacji w podstawowej wersji z wyposażeniem standardowym. Jeżeli szukasz opcji tego wyrobu określ jakie elementy z wyposażenia dodatkowego cię interesują.

Co zawiera wózek do reanimacji? Wyposażenie podstawowe wózka reanimacyjnego.

Znacząca większość wózków reanimacyjnych dostarczanych do placówek medycznych składa się z dwóchpodstawowych elementów. Pierwszy z nich to korpus wózka. W tej sferze klient określa ilość szuflad jaką oczekuje. Większość pracujących wózków reanimacyjnych na terenie oddziałów szpitalnych posiada cztery, pięć lub sześć szuflad. To w zupełności wystarcza do magazynowania elementów potrzebnych do reanimacji. Podstawowe wózki do reanimacji oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków mają na wyposażeniu: wieszak kroplówki – bardzo często z możliwością regulacji wysokości, obrotowąpodstawę na defibrylator, płytę reanimacyjną inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki reanimacyjne zawierają również kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Ponadto z boku lub od frontu wózka medycznego znajduje się wysuwana półka.Ponadto wózek ma na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie standardowe wózka do reanimacji powinno zawierać także blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wnętrza wózka osób niepowołanych. W tym celu stosowana jest blokada w postaci centralnego zamka na klucz czy inne rozwiązania przykładowozamknięcie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz ofertę na wózki reanimacyjne

Przedsiębiorstwo Euro-Medical z Żywca posiada rozległą ofertę wyposażenia szpitali. W ofercie można znaleźć sprzęt do każdej Sali szpitalnej. Dystrybutor może zając się całkowitym wyposażeniem oddziałów ale i całych obiektów medycznych. Podjęcie decyzji zawsze pozostaje w gestii klienta. To on decyduje o wyborze produktów z szerokiej oferty cenowej Euro-medical. Podczas nawiązywania nowych współprac z klientami, staramy się na początku odczytać dobrze oczekiwania klienta. Po wysłuchaniu klienta zadajemy mu pytania dodatkowe pozwalające zaoferować opcje dodatkowe docelowego produktu aby jeszcze bardziej spełniał potrzebę klienta. Kolejny etap to opracowanie oferty. Po przygotowaniu oferty wysyłamy ją e-mailem albo przetargowej czekamy reakcje zwrotną klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić